Satılık Emlak ilanları Alanya
Kiralık Emlak ilanları Alanya
apartman aidat yönetim programı
Alanyabul.Com Anasayfa Firma Ekle / Üye Ol
Üyelik Seçenekleri
Bronz Üyelik
Ücretsiz
GOLD Üyelik
1 Yıllık 20 TL
V.I.P Üyelik
1 Yıllık 50 TL
Aramalarda Listelenme Önceliği 3. Sırada 2. Sırada 1. Sırada
Firmanıza Ait Ürün Yönetimi
YOK 10 Adet Ürün Ekleme 50 Adet Ürün Ekleme

Firmanıza Ait Ürün Yönetimi

Gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi kolaylıkla sisteme ekleyebilir, daha büyük bir müşteri potansiyeline ulaşabilirsiniz. Sergilediğiniz ürünler sayesinde firmanızı hem daha iyi tanıtabilir hem de arama motorlarında daha iyi yer edinebilirsiniz.

Firmanıza Ait Fotoğraf Ekleyebilme
YOK 10 Adet Fotoğraf 50 Adet Fotoğraf

Fotoğraf Yönetimi

Firmanıza ait tanıtım fotoğraflarını, sektörel görselleri sayfanıza eklemeniz mümkün. Detaylı yönetim paneli sayesinde aynı anda birden çok fotoğraf eklemeniz de mümkün. Böylece kısa süre içinde daha fazla fotoğraf ekleyerek firmanızı daha iyi tanıtabilirsiniz.

Sektör Yönetimi
1 Sektöre Kayıt 3 Sektöre Kayıt 5 Sektöre Kayıt

Sektör Yönetimi

Firmanızı aramalarda Daha Kolay Bulunması açısından çok kolaylık sağlayacaktır. Firmanız ile Alakalı ne kadar sektör'e Kayıtlı olması halinde Google Gibi Arama Motorlarında daha çok görünürlük sağlayacaktır..

Geniş Kapsamlı Emlak İlanları
1 ilan Ekleme 3 ilan Ekleme 50 ilan Ekleme

Sadece Emlak Sektörüne Özel

Emlak Firmalarına Özel Çok detaylı Profesyonel Emlak İlan'ı Ekleyebilme ve Yönetme.

Web Adres, Facebook
YOK VAR VAR

Web Adres, Facebook

Firmanıza ait web siteniz var ise eklemeniz mümkün olacaktır. Firmanız'ın web sitesini yayınlanacaktır. Ayrıca facebook adresinizizde ekleyebilirsiniz.

Hızlı iletişim Formu
YOK VAR VAR

Firmanıza Ait iletişim Formu

Firmanıza Ziyaretçileriniz Tarafından Anında iletişime geçmeleri için Önemli bir iletişim formudur. Sisteme kayıtlı Email adresinize Doğrudan iletişim sağlamak için gereklidir.

Firmanızın Tanıtımı
VAR VAR VAR

Firmanız Hakkında Tanıtım Yapabilirsiniz

Firmanız Hakkında Detaylı bilgilerin yer aldığı Özel bir bölüm. Böylece ziyaretçilere firmanız hakkında bilgi edinmiş olurlar.

Google Map
YOK VAR VAR

Google Map

Firmanızın Google Map ile Haritada Yerini Belirtebilirsiniz. Firmanızın Daha Kolay Ulaşılmasında Müşterileriniz için Kolaylık Sağlar.

Firma Tanıtım Videosu
YOK VAR VAR

Firma Tanıtım Videosu

Firmanızla ilgili çekmiş olduğunuz videonuzu sistemden youtube linki ile kolaylıkle ekleyebilir ve hem Firma Videoları sayfasından hem de kendi firma sayfanızdan videoya erişebilir ve izleyebilirsiniz. Kendinizi en iyi şekilde tanıtmanın yolu!

Firma Logo
VAR VAR VAR

Firma Logo

Firma logonuzu üyeliğinizi oluşturduktan sonra panele erişerek yükleyebilirsiniz ve aramalarda daha nitelikli sonuçlar elde edebilirsiniz. Afişlerinizi de firma sayfanızda görüntüleyerek reklam anlayışını bir adım ileri taşıyabilirsiniz.

  Hemen Başvurun Hemen Başvurun Hemen Başvurun